Contacteer ons voor een voorstel op maat

Ben jij een ondernemer die nood heeft aan administratieve versterking? Zoek dan niet verder! Dankzij onze kwalitatieve administratieve medewerkers – onze flying office assistants – ben je bij BUR.O aan het juiste adres.

Vertel ons wat meer over jouw administratieve noden en dan werken we graag een voorstel op maat van je bedrijf uit. Tot binnenkort?

Contacteer BUR.O

Wij zijn BUR.O

Laurence Carton

Laurence Carton

Co-founder

0477 / 71 70 02
laurence@bur-o.be

Valerie Debaere

Valerie Debaere

Co-founder

0477 / 52 44 22
valerie@bur-o.be

An-Sofie Flament

An-Sofie Flament

Flying Office Assistant

ansofie@bur-o.be

Lore Vermeulen

Lore Vermeulen

Flying Office Assistant

lore@bur-o.be

Els Haelewyn

Els Haelewyn

Flying Office Assistant

els@bur-o.be

Isabel Deprez

Isabel Deprez

Flying Office Assistant

isabel@bur-o.be

Bo Mortier

Bo Mortier

Flying Office Assistant

bo@bur-o.be

Céline Verstraeten

Céline Verstraeten

Flying Office Assistant

celine@bur-o.be

Michelle Taelman

Michelle Taelman

Flying Office Assistant

michelle@bur-o.be

Whitney Van Hoecke

Whitney Van Hoecke

Flying Office Assistant

whitney@bur-o.be

Trui Christiaens

Trui Christiaens

Flying Office Assistant

trui@bur-o.be

Evelyne Persyn

Evelyne Persyn

Flying Office Assistant

evelyne@bur-o.be

Deel uitmaken van ons team?

Vraag je gratis analysegesprek.

Overtuigd dat we bij BUR.O een meerwaarde kunnen bieden voor jouw onderneming?
Of nog wat bijkomende vragen over onze verschillende diensten?
Contacteer ons vrijblijvend via het contactformulier en je hoort snel van ons.

Valerie en Laurence van BUR.O